úterý 15. listopadu 2011

Černobílý oblouk duhy přináší ozvěnu

*mává* Tak po měsíci zase zpátky na místě činu, teda J., styď se za tak dlouhé prodlevy, a tos slibovala...
Tenhle podzim mám pocit, že se mě vytrvale snaží někdo naštvat. Vždycky se stane něco fajn, co mi náladu zlepší, vzápětí přijde nějakej debil a je vymalováno. Lidi, co mi až moc lezou do soukromí, žárlivé kamarádky, "fosilní rodiče" (to nic, koukala jsem na Comeback) a podobné přírodní úkazy.
Štve mě sblog, že zakázal už v září publikovat články, přitom blogy se budou mazat až v prosinci. Měla bych krásný námět na jednu kraťounkou filmovou recenzi, a že bych se na ní vyřádila. Po spoustě nadšených reakcí jsem si konečně pustila Sucker Punch. Na jeho konci jsem měla pocit absolutního zmaru, ale ne kvůli osudu nebohé hrdinky, byť představa tvůrců o tom (spoiler alert), jak někdo, koho budou do konce života krmit kašičkama a bude si dělat do kalhot, má vlastně ohromnou radost, jak všechny padouchy přehrál a obelstil (konec spoileru), je vpravdě dosti tragikomická. Ne, ten pocit byl kvůli tomu, že jsem právě promrhala dvě hodiny svého života. Proboha, tohle se fakt někomu líbí?! Not even good enough for a boner.
Od pondělka jsem na praxi a i když prd dělám, můžu říct, že mě to prd i docela baví. Jen kdyby mě opět ony zmiňované přírodní úkazy v mém okolí vytrvale netočily do vrtule.
A momentálně přemýšlím, jestli skutečně jet v sobotu za kamarádkou. Na jednu stranu bych to brala všema deseti, uvidím jí moc ráda, na druhou stranu se trochu obávám, aby se plánovaná chlastačka lehce nezvrtla, víme, jaké různé věci dělají lidé po alkoholu, a v tomhle případě by na to bylo takové pěkné podhoubí... A propos, alkohol, už jsem se chlubila, že jsem se už půl roku neopila? Myslete si, že stárnu a jsem nudný kazič zábavy, ale já jsem na sebe fakt pyšná.:D
Mno, to by bylo pro dnešek a další měsíc asi vše.

2 komentáře:

  1. U Sucker Punch jsem usnula asi po půl hodině... nějak mne to od začátku nebralo :) a o žárlivých kamarádkách mi ani nepovídej... ta má se mi snaží kazit náladu tím, že vytahuje prohřešky minulosti na lidi, na nichž mi záleží... za to bych střílela :D

    OdpovědětSmazat
  2. Takže když to zkrátím, tak tě obyčejně pomlouvá. => To je teda vynikající kamarádka.:D Ale jo, taky se mi občas stalo, že některý moje kamarádky mi občas dost necitelně připomínali některý okamžiky, na který bych radši zapomněla, nebo byly úplně jinak a je to jenom zbytečný vysvětlovat... Chjo, lidi jsou všude stejní.:)

    OdpovědětSmazat