pondělí 9. ledna 2012

Co se tak událo a vyfotilo v minulém roce

Zastírací manévr pro nahrání vlastních fotek, které se mi prostě líbí. (A jsou z roku 2011.) Jako hudební podklad tentokrát doporučuji toto:

Silvestr, cca šest hodin večer. Party může začít.Srpen, Londýn. Fish & chips v Greenwichi. Jen to počasí bylo díkybohu dost neanglický.Too much Alissa.Červenec, chata. Píšeme pohled těm méně šťastným, kteří nemohli přijet.Helloween a sama doma.

3 komentáře:

  1. krásný design! tou fotkou s fish&chips si mě moc nepotěšila, všichni spí a já tu umírám hlady, kručí mi v břiše, abych si něco našla, tak budu muset být kurňa po tichu :D vyhlídku na něco tak dobrého ani nemám :D a poslední foto je hot :)

    OdpovědětSmazat
  2. Díky za pochvalu, taky jsem s ním spokojená, jen možná ještě trochu vylepším to záhlaví. Ve třičtvrtě na jednu všichni spí? Kde to jsi prosím tě? :D Tyhle fish&chips byly zrovna dost neslané, ale i tak asi chápu, co na nich všichni mají. Ta ryba byla prostě mmmmm...:)

    OdpovědětSmazat
  3. hlavně se mi líbí ty hvězdy... čas u komentáře se ukázal špatně, psala jsem to asi v jedenáct večer :D takhle mi ten blogspot blbnul vždy :D asi tam mám nastaveno jiné časové pásmo nebo nevím...

    OdpovědětSmazat