pondělí 2. dubna 2012

So what, I'm still a rockstar

Jak jsem mluvila o přednarozeninové depce... No, už se mě trochu pustila, prozatím, i když jak jí znám, brzy se vrátí. Ale vypadá to, že jsem jí tímhle víkendem aspoň pořádně poděsila.
Naplánovaly jsme si s kamarádkou dámskou jízdu, a sedla mi naprosto neskutečně. Mimo jiné jsem si ve své sebelítosti zoufala na to, jak na mě dost kamarádek začíná kašlat a všímají si mě, jen když něco potřebují. Tak jsem se aspoň přesvědčila, že mám zase jiné, lepší kamarádky, na které se můžu vždycky spolehnout.:) Užily jsme si spoustu nakupování (i když jsme toho paradoxně nakonec moc nekoupily), zašly si na sushi, udělaly si italský večer, koukaly na filmy, objevily krásný bar s nejlepším vínem, jaké jsem zatím v Brně měla, a moc příjemnou obsluhou... Víc takových dní.:)
A navrch mě kamarádka ještě nalíčila - to jsem přece musela zneužít, takovou příležitost nechat se zkrášlit od poloprofesionálky! Bohužel jsme se k tomu dostaly až večer, když byla tma, takže to nebylo tak dobře vidět a ani fotky nevyšly extra kvalitně, a navíc mi čelenka tak nějak divně "přeležela" ofinu, takže na jedné fotce vypadám jak když jsem prolétla roštím a na druhé mám sice vlasy relativně v pořádku, ale zase vypadám, že mám tak o deset kilo víc.:DFakt jsem po tomhle víkendu úžasně nabitá energií - a dokonce i inspirací, rozepsala jsem několik nových povídek a těším se domů, mám hroznou chuť zkusit zase nějaké nové líčení...:)

2 komentáře:

  1. ty stíny jsou teda dost dobré :)) vždy se o něco podobného pokouším a nikdy se mi to nepodaří :D pocit, že na mě všichni serou, mám někdy taky, ale pak většinou přijde něco skvělého, jako na houpačce :D

    OdpovědětSmazat
  2. jojo, taky jsem si říkala hmmm, tak vedle tohohle vypadají všechny moje pokusy o podobné líčení dost naivně :D já ho mám právě už trochu delší dobu, ale když se o tom snažím si s dotyčnými promluvit, tak jsou to pořád dokola ty samé výmluvy, už mě to fakt nebaví... ale kašlu na ně :D

    OdpovědětSmazat